Rubriky:

Německo

Fenin je po čtyřech měsících zpět, po fotbalu se mu stýskalo

8. března 2010 20:18 - FRANKFURT NAD MOHANEM

Přesně čtyři měsíce trvala nucená pauza fotbalového útočníka Martina Fenina. Dvaadvacetiletý hráč se od loňského léta trápil s bolavými třísly a až v sobotu se vrátil do sestavy bundesligového Eintrachtu Frankfurtu. Pro Fenina to byla už druhá přestávka v letošní sezoně.

"Už jsem se nemohl dočkat, čekání bylo strašné. Nedovedete si představit, jak jsem se těšil na míč. Snad to nezakřiknu, ale cítím se výborně. Můžu hrát naplno, bolesti necítím. Zatím je to vážně super," pochvaloval si Fenin na svém webu.

Bolest v tříslech, operace a pak pomalý návrat. Tenhle scénář si už Fenin letos odehrál dvakrát, poprvé vloni v létě. Tehdy hrál už měsíc po operaci, ale během září se problémy vrátily a v listopadu šel opět na operační stůl. Původně se měl zotavovat dva týdny, nakonec z toho byly čtyři měsíce. Většinu času trávil na klinice v Řezně a k týmu se připojil až během února. "Psychicky to bylo opravdu náročné, byla to moje nejdelší přestávka v životě," uvedl.

S bundesligou se 6. listopadu na čas rozloučil debaklem 0:4 v Leverkusenu, v sobotu se zase vracel při prohře 1:4 se Schalke. "Z výsledku nemám samozřejmě radost, ale jsem zpátky, takže musím být spokojený," řekl Fenin, který si v zápase zahrál posledních osm minut. Frankfurt by ho rád viděl zpátky ve formě co nejdříve, protože na osmém místě tabulky pořád živí naději na účast v evropských pohárech.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..