Rubriky:

Německo

VIDEO: Rekordní gól padl za devět sekund. Do nacvičené akce se zapojil i exsparťan Hoheneder

17. září 2013 21:32 - Lipsko

Tato skvělá fotbalová souhra se odehrála jen pár desítek kilometrů za českou hranicí. Hráči Lipska několik týdnů trénovali a zkoušeli nacvičený signál, až jim to v mistrovských zápasech konečně vyšlo. A rázem z toho byl nejrychlejší gól v dějinách třetí německé ligy. Pouhých devět sekund stačilo k tomu, aby domácí příznivci slavili úvodní trefu do sítě rezervy Stuttgartu. A v celé akci měl prsty, respektive hlavu, i bývalý stoper Sparty - Rakušan Niklas Hoheneder.

Nacvičená akce začala hned po úvodním hvizdu rozhodčího. Hráči Lipska rozehráli a rychle nakopli míč na polovinu soupeře, pak přišla chvíle exsparťana Hohenedera, který prodloužil míč na záložníka Moryse a ten vymyslel gólovou přihrávku na Frahna.

Kapitán domácích nezaváhal a hlavou poprvé v utkání rozvlnil síť. Souhra trvala jen devět sekund, šlo tedy o vůbec nejrychlejší branku v třetí německé lize. Domácí Red Bull splnil roli favorita a nakonec vyhrál 3:1.

jis, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..