Rubriky:

Liga mistrů

Fotbalová Slavia se dozví prvního soupeře pro boj o Ligu mistrů

29. června 2007 07:51 - NYON

Prvního soupeře pro svůj šestý boj o účast v Lize mistrů poznají v pátek krátce po poledni fotbalisté Slavie Praha. V Nyonu se totiž uskuteční losování prvního a druhého předkola prestižní soutěže.

Losovat se bude také úvodní předkolo Poháru UEFA, ale české celky do soutěže zasáhnou až později; nejdříve Jablonec, který bude hrát v druhém předkole. Jméno soupeře budou Severočeši znát až 3. srpna.

Pro český fotbal tak bude důležitější sledovat první losování, v němž se dostane do osudí i český vicemistr. Nejdříve od 12:00 budou vylosovány dvojice pro první předkolo, o čtvrt hodiny později dojde i na druhé kolo a slávisté se v něm dozvědí složení dvojice, na jejíhož vítěze narazí.

První předkolo Ligy mistrů se hraje 17. a 18. července, odvety jsou na programu za týden. Souboje za účasti slávistů jsou na programu 31. července nebo 1. srpna, odvety znovu o týden později. Slávisté mají už nyní jistotu, že v druhém předkole budou nasazeni.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..