Rubriky:

Ostatní

Bývalý fotbalista Ronaldo se potřetí rozvedl

28. prosince 2012 16:28 - Rio de Janeiro

Trojnásobný nejlepší fotbalista světa Ronaldo se potřetí rozvedl. Podle brazilského deníku O Globo bývalý útočník Interu Milán, Barcelony a Realu Madrid oznámil, že před třemi měsíci ukončil manželství s Mariou Beatriz Antonyovou, se kterou má dvě dcery.

 

Divulgacao

"Po sedmi letech jsme se rozešli," řekl šestatřicetiletý Ronaldo. "Dohodli jsme se na tom společně kvůli dětem. Na našem přátelství a vzájemném respektu se nic nemění," dodal někdejší střelec brazilské reprezentace, se kterou v letech 1994 a 2002 vyhrál mistrovství světa.

Ronaldo, jenž ukončil kariéru loni v dresu Corinthians, se rozvedl už potřetí. S fotbalistkou Milene Dominguesovou, s níž má syna Ronalda (12 let), se rozešel po čtyřech letech v roce 2003. O dva roky později si vzal modelku Danielu Cicarelliovou, vztah jim však vydržel jen tři měsíce.

Následně se Ronaldo oženil s Antonyovou, která přivedla na svět dvě dcery Mariu Sophii (4) a Alici (2). Před dvěma lety také vyšlo najevo, že útočník má nemanželského syna Alexe (7) po románku s modelkou Michele Umezuovou.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní