Piedra Plat

Fotbalisté týmu Britannia z Aruby se řídili heslem, že naděje umírá poslední a téměř prohraný zápas srovnali v hodině dvanácté, nebo lépe minutu po ní. Měli k tomu odhodlaného brankáře a hlavně obrovskou kliku.

Brankář vyrovnal v 95. minutě zápasu.

Běžela 94. minuta utkání arubské ligy a hostující mužstvo Nacional vedlo 2:1. Domácí potřebovali alespoň bod, aby se udrželi ve hře o titul, a tak vsadili vše na jednu kartu. Z poloviny hřiště zahrávali přímý volný kop a domácí hráči se přesunuli do vápna soupeře, kde nechyběl ani brankář Kendrick Dania.

Na toho se také snesl dlouhý centr. Míč ale nezpracoval podle představ a vypadalo to, že hosté už poslední nebezpečnou situaci přečkají bez úhony. Jenže Daniův spoluhráč dokázal balón vrátit zpět před bránu a nezdolný gólman poslal balón skluzem do sítě. Oslavy nebraly konce a z brankáře Dania se stal hrdina.