Rubriky:

Ostatní

Fotbalový mistr světa si vyzkoušel roli modela, jeho krásnou maželku to pobavilo

4. května 2017 16:50 - Chicago/Praha

Je vynikajícím fotbalistou, avšak když jde o dobrou věc, je schopen se proměnit v kohokoliv. Třeba i v manekýna. Bastian Schweinsteiger se ve středu na charitativní akci pořádané jeho klubem Chicago Fire představil na přehlídkovém molu a všichni z něj byli nadšení včetně jeho krásné manželky Any Ivanovičové.

MLS/Chicago Fire Soccer Club, Reuters

Americký fotbalový klub Chicago Fire již několik let pořádá akci s názvem Fotbalová a módní show. Letos se tradiční přehlídky zúčastnila i nová posila týmu, Bastian Schweinsteiger. Dvaatřicetiletý německý záložník se spolu se svými spoluhráči objevil také na přehlídkovém molu.

Nejprve ochotně zapózoval v šedivém pánském obleku značky Banana Republic a po odložení saka se předvedl ve svetru. Mistr světa si roli modela očividně užíval, sklidil velký aplaus a diváci se náramně bavili. Se smíchem svého manžela sledovala a natáčela Ana Ivanovičová, bývalá srbská tenistka. Výtěžek z akce byl věnován na dobročinné účely.

Bastian Schweinsteiger přestoupil do klubu Chicago Fire na konci března a hned při své premiéře se v zámořské lize MLS uvedl gólem. Spolu s ním do Ameriky odcestovala i jeho žena Ana Ivanovičová. Bývalá světová jednička je zde velmi populární a svého manžela často doprovází na nejrůznější sportovní i společenské události.

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní