AC Milán otočil zápas ve Florencii a je čtyři body za Interem

ŘÍM

Fotbalisté AC Milán otočili dvěma góly v závěrečné desetiminutovce středeční dohrávku 17. kola italské ligy na hřišti Fiorentiny. Díky vítězství 2:1 se dostali na druhé místo tabulky čtyři body za vedoucí Inter.

Nizozemec Huntelaar se raduje z vyrovnávacího gólu AC Milán

Milán prohrával ve Florencii od 14. minuty, kdy Abbiatiho překonal bývalý hráč AC Gilardino. Hosté se dočkali vyrovnání až devět minut před koncem řádné hrací doby díky střídajícímu Huntelaarovi, jenž skóroval po souhře s Ronaldinhem.

To už byl na trávníku i Marek Jankulovski, který v 65. minutě vystřídal Boneru. Vítězství zajistil Milánským v druhé nastavené minutě brazilský útočník Pato po centru ve formě hrajícího Ronaldinha.

V druhém středečním utkání nevyužilo Cagliari šanci posunout se na čtvrté místo po porážce 1:2 s trápícím se Udine. To vedl poprvé kouč Pasquale Marino, jenž nahradil odvolaného Gianniho De Biasiho.

Vítězný gól vstřelil v 70. minutě Di Natale a díky 18. zásahu v sezoně potvrdil pozici nejlepšího střelce Serie A.