Kudrna dal v ruské hokejové lize dva góly, Marek na tři přihrál

MOSKVA

Český útočník Jaroslav Kudrna vstřelil dva góly při dnešním vítězství hokejistů Magnitogorsku v ruské lize na ledě Nižného Novgorodu 7:2. Do kanadského bodování ještě výrazněji promluvil jeho krajan Jan Marek, který Kudrnovi na obě branky přihrál a pak asistoval i u Aťušovovy trefy v přesilovce.

V domácí brance začal Sergej Zvjagin, po čtvrtém gólu obhájců titulu ho v 25. minutě vystřídal Dušan Salfický. Ani ten však rychlému nárůstu skóre nezabránil, během úvodních tří minut na ledě inkasoval dvakrát. Vítězství posunulo Metallurg na druhé místo tabulky, na vedoucí Ufu však tým ztrácí 14 bodů.

Výsledky - 39. kola ruské hokejové ligy:
Kazaň - Novosibirsk 3:2 v prodl., Nižnij Novgorod - Magnitogorsk 2:7 (za hosty Kudrna 2+0, Marek 0+3).