Sedmá skikrosařka MS Kučerová si ve Feldbergu postup nevybojovala

Feldberg

Skikrosařce Nikol Kučerové se nepovedlo na Světovém poháru ve Feldbergu navázat na úspěšné vystoupení na mistrovství světa v Utahu, kde obsadila sedmé místo. V německém dějišti dvou pohárových závodů nepostoupila z dnešní ani čtvrteční kvalifikace do vyřazovacích jízd pro 16 lyžařek.

Akrobatická lyžařka Nikol Kučerová na archivním snímku.

Devětadvacetiletá Kučerová si před dvěma týdny v americkém Solitude spravila náladu, protože v této sezoně Světového poháru se zatím do vyřazovací části ani jednou nedostala. A ani ve Feldbergu o víkendu závodit nebude.

Povedenější kvalifikaci zajela Kučerová ve čtvrtek. Na 18. místě jí k postupu chybělo 17 setin sekundy. Dnes byla o příčku horší a odstup činil bezmála vteřinu. V mužské kvalifikaci se představil Jiří Čech a v obou případech se umístil v závěru páté desítky.