Rubriky:

Tenis

Žhavá tenisová linka! Hvězda šokovala fanoušky, zveřejnila své telefonní číslo

6. dubna 2020 08:56 - New York/Praha

Poprask v tenisovém světě. Turnaje se sice v době pandemie koronaviru nehrají, bývalá ruská hvězda Maria Šarapovová teď ale dokonale šokovala fanoušky. Na sociální síti totiž zveřejnila své telefonní číslo a vyzvala příznivce, aby jí posílali zprávy a slíbila, že každému odpoví. Jenže to neměla dělat, její telefon je od té chvíle horkou linkou. „Za čtyřicet hodin vidělo můj vzkaz 2,2 milionu lidí," svěřila se překvapená pětinásobná grandslamová šampionka.

 

Twitter

Krásná Ruska má teď o zábavu postaráno. Nejspíš si myslela, že svojí výzvou jen zažene nudu v době pandemie koronaviru.

„Ahoj, sdílím své telefonní číslo. Napište mi na číslo 310-564-7981. Opravdu. Řekněte mi, jak se máte, zeptejte se mě na jakoukoliv otázku nebo mě jen pozdravte. Uvítám, když mi pošlete i nějaké recepty," vyzvala před pár dny Šarapovová fanoušky na sociální síti.

Řadě z nich se možná splnil sen, protože se strhla hotová lavina vzkazů. "Aktuální stav mého telefonu je..." naznačila později dvaatřicetiletá Ruska.

V době své hráčské kariéry si hvězdy hájí své soukromí. Sem tam se najdou výjimky jako kanadská tenistka Eugenie Bouchardová, která si přes internet domlouvá rande.

Šarapovová se k netradičnímu kroku odhodlala poté, co se zřejmě skvěle pobavila při telefonní videokonferenci, které se zúčastnilo 150 lidí, kteří byli kvůli pandemii koronaviru v izolaci.„Moc se mi to líbilo. Tak nahrávám video a přidávám své číslo. A čekám, že se ozvete. Já vám pak odpovím," slíbila Ruska žijící v USA.

Už stop! Kanadská kráska má přeplněný mail s žádostmi o rande

Dočkají se teď fanoušci odpovědí. Pokud Šarapovová dostojí svému slibu, nejspíš se pěkných pár dní nudit opravdu nebude.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.