Rubriky:

Odjinud

Živě

Zapomeňte na sladkosti, kytky. Na Valentýna se běhá ve Stromovce

13. února 2015 07:00 - Praha

Snídaně ve dvou, oběd ve dvou, večeře ve dvou. K tomu překvapení z květinářství a jako tečka - sladká pozornost v podobě čokoládového srdce. Klasika, vše se roky opakuje jako ohraná deska. Ale co si na svátek zamilovaných jít zaběhat? A co třeba do Stromovky? Dát si pět kilometrů na pohodu a poté se vrátit ke klasice s vyplavenými endorfiny.

 

RunCzech

V minulém, premiérovém roce, který pořádal RunCzech, proběhlo Stromovkou téměř pět set běžců. „Přijít můžete v páru nebo single. Nezadaní mohou využít naši běžeckou seznamku Spoluběžci, takže ani oni ve finále nemusí být ve Stromovce sami," říká Václav Skřivánek, který se v 11 hodin na Výstavišti opět ujme úlohy startéra.

Brány Running Mallu se 14. února otevřou již v devět ráno. Před samotným vyběhnutím si běžci mohou vychutnat Valentýnské menu, vyfotit se před stěnou zamilovaných a bude i dárek.

Organizátoři chtějí oslnit, takže chystají rozsvítit zimní Stromovku. Jak? Stačí přijít oblečeni v červené a růžové barvě. Registrace je zdarma, zájemci však mohou přispět na dobrou věc prostřednictvím dobrovolného startovného. Celý výtěžek z něho poputuje na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou Slané děti.

V sobotu se sice poběží pět kilometrů, ale o čas tentokrát patrně nepůjde. „Je to oslava lásky, běhání a zejména lásky k běhání. Jde o to, užít si sobotní dopoledne se svými vyvolenými či přáteli," zve na akci trenérka Tereza Bartošová.

lik, Sport.cz

Vyběhnete na Valentýna ve dvou?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 únor 2020 březen 2020 duben 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce