Rubriky:

Odjinud

Nejslavnějšího atleta současnosti Bolta vyškolil pětiletý chlapec

21. května 2016 09:01 - Praha

Vytáhlý, osvalený Jamajčan platí za nejrychlejšího muže naší planety, či vlastně celé Sluneční soustavy. Dokáže totiž uběhnout sto metrů rychleji než kdokoli jiný. Dokonce rychleji než ti, kteří si pro podporu svého výkonu neváhali zajít do lékárny pro nějaký ten zázračný preparát v injekci. Bolt je prostě nejlepší, o tom asi nikdo nepochybuje. Osud ale občas nastrčí do cesty nečekané a na první pohled bezvýznamné překážky. A sprinterskému velikánovi dokázal podlomit kolena malý chlapec.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Usain Bolt zahájil novou sezónu na Kajmanských ostrovech, kde hladce vyhrál v běhu na 100 metrů, i když velmi těsně neprolomil hranici 10 vteřin. Jeho sláva se ovšem otřásla v základech nedlouho po tomto prvním vítězství. Způsobil to malý chlapec a sprinterská hvězda se celá třásla. Smíchy.

Na setkání se sportovci mohli diváci klást jakékoli dotazy. Vážně tvářící se klučina uchopil rozvážně mikrofon do obou rukou, zadíval se běžeckému idolu pevně do očí a s dramatickým přednesem vznesl svůj dotaz. „Usaine Bolte! Kolik je jedna plus dva?" Tak přímý a zákeřný dotaz nečekal vůbec nikdo.

Jen malý zlomek vteřiny trvá, než soustředěné mlčení protíná řízný smích. Boltovi povolují kolena a na chvíli mizí ze záběru. Dost možná hledá nápovědu v hledišti. Nakonec však přispěchá se správnou odpovědí. Zjevně je prostě nejlepší.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce