Rubriky:

Radíme

Běžecká soutěž vstupuje do dalšího roku. Ještě lepší, ještě radostnější!

5. ledna 2016 06:59 - Praha

Tak jsme uzavřeli kalendářní a běžecký rok 2015. Nikoli však sezónu. Běháme dál hlava nehlava, zima nezima. Stejně je většinou venku jako na jaře. Kytky kvetou, ptáci zpívají... a běžci běhají. Jaký byl ten minulý soutěžní rok?

 

Milan Malíček, Právo

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Začínali jsme v září, kdy se k nám přidalo hned 90 běžců. Celkově jsme společně naběhali 10 660 kilometrů. To bylo v průměru krásných 118,4 kilometrů na jednoho účastníka. Vítěz odcházel s 566,14 kilometry.

Za čtyři měsíce existence jsme si zasoutěžili o kvalitní čelovku Fenix, super běžecké knihy z Mladé Fronty, tejpy BB, nápoj či triko od USN, špičkovou sportovní filtrovací láhev i RedBull. Také do nového roku pro vás připravujeme pecky, které vám pomůžou při tréninku nebo po něm, udrží motivaci na vysoké úrovni.

Naši nejnovější výzvu můžete přijmout tady. Kdo v lednu naběhá nejvíce? A padne hranice 600 kilometrů?

Vánoční, prosincové vydání soutěže bylo obzvláště výživné. Běžců sice přibylo jen 22, ale jejich kvalita nám roste do závratných výšin. O více než 20 kilometrů nám stoupla průměrná naběhaná vzdálenost na jednoho účastníka (na 138,68 km). A vítězi už nestačí třeba jen necelé čtyři stovky kilometrů jako v říjnu. Ani přes vánoční svátky totiž příliš neotálela vítězka prosincové výzvy na Endomondo, která naběhala téměř šest stovek kilometrů, přesně 589,51 km!

První letošní vydání výzvy Baví nás Běhání.Sport.cz! přinese poprvé výhru ve formě startovného na závody ‒ 360° Challenge Winter. 13. února budete moci vyrazit v Liberci na kruté překážkové závody a zkusíte promrznout tak, aby měla valentinská muchlovačka den poté opravdu smysl a náboj. Svoji drahou polovičku ostatně můžete na start vytáhnout také ‒ lístky na závody budou dva!

Co vás čeká? Boj s vlastním tělem. Závodníci budou muset uběhnout tři kola o délce dvou kilometrů, takže celkem šest. V každém kole vás čekají čtyři stanoviště, na kterých zdoláte dva cviky. Například klik s předpažením a cvik na břicho, kačáci a chůze á la spiderman. Nevyhnete se ani humusákům a rovince žabáků.

Výhru doplní sportovní filtrovací láhev od Seznam.cz a nějaký ten povolený doping od RedBullu.

Ať vám to (všechno) běhá v novém roce 2016!

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce