Slavia remizovala s druholigovou Příbramí

Fotbalisté pražské Slavie po páteční remíze se Spartou Krč ani v sobotu nedokázali porazit soupeře z druhé nejvyšší soutěže. Lídr první ligy uhrál na Strahově s Marilou Příbram, která se minulý víkend blýskla vítězstvím v Tipsport lize, remízu 1:1.

Slavii poslal do vedení svojí první brankou v sešívaném dresu v 68. minutě Marek Jarolím, zimní posila z Plzně, ale za Středočechy dvě minuty nato vyrovnal Kalabiška. Pražanům nebyla nic platná převaha ani spousta příležitostí, na remíze nic nezměnil ani střídající útočník David Střihavka, jehož ve dvou šancích skvěle vychytal příbramský gólman.

Slavia Praha - Marila Příbram 1:1 (0:0)
Branky: 68. M. Jarolím - 70. Kalabiška. Rozhodčí: Kocourek. Diváci: 300.
Sestava Slavie: I. poločas: Vorel - Gebre Selassie, Latka, Šourek, Hubáček - Krajčík, Kalivoda, Suchý, Černý - Ivana, Blažek; II. poločas: Kubásek - Krajčík, Šourek, Brabec, Pudil - Kalivoda, Volešák, Tavares, M. Jarolím, Černý - Střihavka.