Hlavní obsah

Kdy hrají Češi? Rozpis zápasů pro MS v hokeji 2019 na Slovensku

1. 4. 2019 14:34Aktualizováno 22. 5. 2019 10:20

Hodně náročný vstup do 83. mistrovství světa konaného na Slovensku čekal českou hokejovou reprezentaci.

Foto: Vít Šimánek, ČTK

Gól. Jakub Vrána vstřelil první gól proti Švédsku. Foto: Vít Šimánek, ČTK

Článek

Koho dalšího po úspěšném vstupu ještě Češi v základní skupině B hrané na bratislavském Zimním stadionu Ondreje Nepely s kapacitou pro 10 055 fanoušků vyzvali?

Program Čechů na MS 2019:

DenČasZápas
Základní skupina (Bratislava)
Pá 10.5.20:15Česko - Švédsko 5:2
So 11.5.20:15Norsko - Česko 2:7
Po 13.5.16:15Rusko - Česko 3:0
Čt 16.5.20:15Česko - Lotyšsko 6:3
Pá 17.5.20:15Česko - Itálie 8:0
Ne 19.5.16:15Rakousko - Česko 0:8
Út 21.5.12:15Česko - Švýcarsko 5:4
Čtvrfinále (Bratislava)
Čt 23.5.20:15Česko - Německo 5:1
Semifinále (Bratislava)
So 25.5.15:15Rusko - Finsko 0:1
So 25.5.19:15Kanada - Česko 5:1
O bronz (Bratislava)
Ne 26.5.15:45Rusko - Česko 3:2 SN
Finále (Bratislava)
Ne 26.5.20:15Kanada - Finsko 1:3

Do play off postoupily čtyři nejlepší celky z košické skupiny A i bratislavské skupiny B. Semifinále letos bude mít novou podobu.

Program zápasů základních skupin MS v hokeji 2019:

DenČasSkupinaZápas
Pá 10.5.16:15AFinsko - Kanada 3:1
Pá 10.5.16:15BRusko - Norsko 5:2
Pá 10.5.20:15AUSA - Slovensko 1:4
Pá 10.5.20:15BČesko - Švédsko 5:2
So 11.5.12:15ADánsko - Francie 5:4 SN
So 11.5.12:15BŠvýcarsko - Itálie 9:0
So 11.5.16:15ANěmecko - V. Británie 3:1
So 11.5.16:15BLotyšsko - Rakousko 5:2
So 11.5.20:15ASlovensko - Finsko 2:4
So 11.5.20:15BNorsko - Česko 2:7
Ne 12.5.12:15AUSA - Francie 7:1
Ne 12.5.12:15BRusko - Rakousko 5:0
Ne 12.5.16:15ADánsko - Německo 1:2
Ne 12.5.16:15BItálie - Švédsko 0:8
Ne 12.5.20:15AV. Británie - Kanada 0:8
Ne 12.5.20:15BLotyšsko - Švýcarsko 1:3
Po 13.5.16:15AUSA - Finsko 3:2 PP
Po 13.5.16:15BRusko - Česko 3:0
Po 13.5.20:15ASlovensko - Kanada 5:6
Po 13.5.20:15BNorsko - Švédsko 1:9
Út 14.5.16:15AV. Británie - Dánsko 0:9
Út 14.5.16:15BItálie - Lotyšsko 0:3
Út 14.5.20:15ANěmecko - Francie 4:1
Út 14.5.20:15BŠvýcarsko - Rakousko 4:0
St 15.5.16:15AUSA - V. Británie 6:3
St 15.5.16:15BŠvýcarsko - Norsko 4:1
St 15.5.20:15ANěmecko - Slovensko 3:2
St 15.5.20:15BRusko - Itálie 10:0
Čt 16.5.16:15AKanada - Francie 5:2
Čt 16.5.16:15BŠvédsko - Rakousko 9:1
Čt 16.5.20:15AFinsko - Dánsko 3:1
Čt 16.5.20:15BČesko - Lotyšsko 6:3
Pá 17.5.16:15AFrancie - Slovensko 3:6
Pá 17.5.16:15BRakousko - Norsko 3:5
Pá 17.5.20:15AFinsko - V. Británie 5:0
Pá 17.5.20:15BČesko - Itálie 8:0
So 18.5.12:15ADánsko - USA 1:7
So 18.5.12:15BLotyšsko - Rusko 1:3
So 18.5.16:15AKanada - Německo 8:1
So 18.5.16:15BItálie - Norsko 1:7
So 18.5.20:15AV. Británie - Slovensko 1:7
So 18.5.20:15BŠvédsko - Švýcarsko 4:3
Ne 19.5.16:15ANěmecko - USA 1:3
Ne 19.5.16:15BRakousko - Česko 0:8
Ne 19.5.20:15AFrancie - Finsko 0:3
Ne 19.5.20:15BŠvýcarsko - Rusko 0:3
Po 20.5.16:15AFrancie - V. Británie 3:4 PP
Po 20.5.16:15BŠvédsko - Lotyšsko 5:4
Po 20.5.20:15AKanada - Dánsko 5:0
Po 20.5.20:15BRakousko - Itálie 3:4 SN
Út 21.5.12:15AFinsko - Německo 2:4
Út 21.5.12:15BČesko - Švýcarsko 5:4
Út 21.5.16:15ASlovensko - Dánsko 2:1 SN
Út 21.5.16:15BNorsko - Lotyšsko 1:4
Út 21.5.20:15AKanada - USA 3:0
Út 21.5.20:15BŠvédsko - Rusko 4:7

Pokud by Slováci skončili ve své základní skupině hrané v Košicích první, nebo druzí, nemusel by se stěhovat před bojem o semifinále třetí tým skupiny A do Bratislavy, a naopak poputoval by do Košic druhý celek ze skupiny B. Ale tyhle úvahy už jsou bezpředmětné.

Rozpis zápasů play off MS v hokeji 2019:

DenČasDějištěZápas
Čt 23.5.16:15KošiceKanada - Švýcarsko 3:2 PP
Čt 23.5.16:15BratislavaRusko - USA 4:3
Čt 23.5.20:15KošiceFinsko - Švédsko 5:4 PP
Čt 23.5.20:15BratislavaČesko - Německo 5:1
So 25.5.15:15BratislavaRusko - Finsko 0:1
So 25.5.19:15BratislavaKanada - Česko 5:1
Ne 26.5.15:45Bratislavao bronz: Rusko - Česko 3:2 SN
Ne 26.5.20:15Bratislavafinále: Kanada - Finsko 1:3

Reklama

Sdílejte článek

Pavouk - MS 2019

  • Čtvrtfinále

  • 23.05.19      16 : 15 Košice
    Kanada Kanada Švýcarsko Švýcarsko
    3 : 2
    po prodloužení
  • 23.05.19      20 : 15 Bratislava
    Česká republika ČR Německo Německo
    5 : 1
  • 23.05.19      16 : 15 Bratislava
    Ruská federace Rusko Spojené státy USA
    4 : 3
  • 23.05.19      20 : 15 Košice
    Finsko Finsko Švédsko Švédsko
    5 : 4
    po prodloužení
  • Semifinále

  • 25.05.19      19 : 15 Bratislava
    Kanada Kanada Česká republika ČR
    5 : 1
  • 25.05.19      15 : 15 Bratislava
    Ruská federace Rusko Finsko Finsko
    0 : 1
  • Finále

  • 26.05.19      20 : 15 Bratislava
    Kanada Kanada Finsko Finsko
    1 : 3
  • 26.05.19      15 : 45 Bratislava O 3. místo
    Česká republika ČR Ruská federace Rusko
    2 : 3
    po samostatných nájezdech
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Nejnovější články