Házenkářky Olomouce remizovaly v interlize s Mostem

Házenkářky Olomouce remizovaly v 19. kole interligy s mistrovským Mostem 22:22 a čtvrté postupové místo do českého play off už drží jen s náskokem dvou bodů. K Hanačkám se přiblížil Kynžvart, který po sérii tří porážek zvítězil na hřišti poslední Stupavy suverénně 41:26.

Mostecké házenkářky.(ilustrační foto)

O další bod zpět je Plzeň, která nedokázala zaskočit favorizované Michalovce a na Slovensku prohrála 25:35. Čtyři body na play off ztrácí Zlín, který na hřišti druhé Šaly prohrál 24:32, navíc oproti soupeřům odehrál o zápas víc.

Most, který má na čtvrtém místě interligové tabulky jako nejlepší český tým místo v národním play off jisté, si chtěl po předchozí prohře s lídrem soutěže Dunajskou Stredou spravit chuť. Proti Olomouci sice Černí andělé vyhráli první poločas, domácí ale v duelu plném tvrdých soubojů po přestávce otočili a vedli až o dvě branky. Most ale opět vyrovnal a ani jeden tým v poslední minutě se svou akcí neuspěl.

V Dunajské Stredě neuspěla ani pátá Slavia Praha, která na hřišti favorita prohrála 19:31.