Hlavní obsah
Výsledky dne 21. dubna 2024
Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 21. dubna 2024.
FOTBAL
Semifinále Anglického fotbalového poháru:
Manchester United - Coventry 3:3 po prodl., na pen. 4:2.
Německá fotbalová liga - 30. kolo:
Brémy - Stuttgart 2:1
Dortmund - Leverkusen 1:1
Freiburg - Mohuč 1:1
Francouzská fotbalová liga - 30. kolo:
Lille - Štrasburk 1:0
Remeš - Montpellier 1:2
Le Havre - Mety 0:1
Brest - Monako 0:2
Toulouse - Marseille 2:2
Paris St. Germain - Lyon 4:1
29. kolo první fotbalové ligy:
Liberec - Hradec Králové 0:0
Pardubice - Mladá Boleslav 1:2 (0:2)
Slavia - Olomouc 2:2 (0:0)
Anglická fotbalová liga - 34. kolo:
Everton - Nottingham 2:0
Aston Villa - Bournemouth 3:1
Crystal Palace - West Ham 5:2
Fulham - Liverpool 1:3
Španělská fotbalová liga - 32. kolo:
Getafe - San Sebastian 1:1
Almería - Villarreal 1:2
Alavés - Atlético Madrid 2:0
Italská fotbalová liga - 33. kolo:
Sassuolo - Lecce 0:3
FC Turín - Frosinone 0:0
Salernitana - Fiorentina 0:2
Monza - Bergamo 1:2
24. kolo druhé fotbalové ligy:
Žižkov - Chrudim 3:1 (1:1)
Jihlava - Sparta Praha B 3:1 (2:1)
Kroměříž - Dukla Praha 0:2 (0:1)
Varnsdorf - Prostějov 5:1 (1:0)
Opava - Vlašim 2:2 (2:1)
ČFL; skupina A - 23. kolo:
Bohemians Praha 1905 B - Táborsko 3:3 (2:2)
Dukla Praha B - Slavia Praha B 0:6 (0:4)
Plzeň B - Admira Praha 3:0 (2:0)
Povltavská FA - Loko Vltavín 0:1 (0:0)
ČFL; skupina B - 23. kolo:
Chlumec nad Cidlinou - Most-Souš 0:0
Hradec Králové B - Mladá Boleslav B 2:0 (0:0)
Liberec B - Jablonec B 3:1 (3:1)
Teplice B - Ústí nad Labem 2:3 (2:1)
Brozany - Živanice 2:0 (2:0)
MSFL - 24. kolo:
Slovácko B - Hodonín 1:1 (0:0)
Uničov - Karviná B 2:1 (1:1)
Zlín B - Frýdlant nad Ostravicí 3:2 (2:1)
CYKLISTIKA
SP v cross country horských kol v Araxá (Brazílie):
Muži:
1. Andreassen (Dán.) 1:20:00
2. Koretzky (Fr.)
3. Hatherly (JAR)
4. Colombo (Švýc.) všichni -1
5. Sarrou (Fr.) -10
6. Schurter (Švýc.) -23
...36. Cink (ČR) -3:29.
Průběžné pořadí (po 2 z 9 závodů):
1. Koretzky 520
2. Andreassen 384
3. Blevins (USA) 383
4. Colombo 378
5. Sarrou 366
6. Gaze (N. Zél.) 355
...23. Cink 148.
Ženy:
1. Battenová (USA) 1:23:04
2. Rissvedsová (Švéd.) -17
3. Blunková (USA) -40
4. Kellerová (Švýc.) -1:05
5. Terpstraová (Niz.) -1:46
6. Neffová (Švýc.) -2:10
...35. Čábelická (ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí (po 2 z 9 závodů):
1. Battenová 526
2. Rissvedsová 519
3. Blunková 442
4. Kellerová 370
5. Richardsová (Brit.) 324
6. Neffová 308
...27. Čábelická 124.
Závod Českého poháru v silniční cyklistice v České Kamenici (152 km):
1. Turek (ATT Investments) 4:06:32
2. Kubiš (SR/Elkov Kasper)
3. Štoček (SR/ATT Investments)
4. Vysočan (Pierre Baguette)
5. Brozyna (Pol./Felt Felbermayr)
6. Schuran (ATT Investments) všichni -7
Cyklistický závod Kolem Turecka - 1. etapa (134,7 km):
1. Jakobsen (Niz.) 2:56:14
2. Weemaes
3. Dehairs (oba Belg.)
...6. Babor
35. M. Kopecký
74. T. Bárta (všichni ČR) všichni stejný čas
Cyklistický závod Lutych-Bastogne-Lutych (WorldTour) - 254,5 km:
1. Pogačar (Slovin./UAE Team Emirates) 6:13:48
2. Bardet (Fr./dsm-firmenich PostNL) -1:39
3. Van der Poel (Niz./Alpecin-Deceuninck)
4. Van Gils (Belg./Lotto Dstny)
5. Paret-Peintre (Fr./Decathlon AG2R La Mondiale)
6. Vansevenant (Belg./Soudal Quick-Step) všichni -2:02
BASKETBAL
Čtvrtfinále play off basketbalové ligy mužů - 4. zápasy:
Pardubice - Ústí nad Labem 80:95 (19:33, 37:55, 62:78)
Brno - Děčín 81:94 (24:17, 44:44, 56:66)
1. kolo play off NBA:
Východní konference - 1. zápasy:
Cleveland - Orlando 97:83
New York - Philadelphia 111:104.
Boston - Miami 114:94.
Západní konference - 1. zápasy:
Minnesota - Phoenix 120:95
Denver - LA Lakers 114:103.
CURLING
Mistrovství světa v curlingu smíšených dvojic v Östersundu (Švédsko):
Skupina B:
Kanada - Česko 8:3
Česko - Nový Zéland 8:6
HOKEJ
Finále play off hokejové extraligy - 4. zápas:
HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
Baráž o hokejovou extraligu v Brně - 3. zápas:
VHK Robe Vsetín - Rytíři Kladno 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
Finále play off druhé hokejové ligy - 3. zápas:
Chomutov - Havířov 4:1 (1:0, 2:1, 1:0), stav série 2:1.
Turnaj čtyř zemí hokejistů do 16 let v Kravařích:
Česko - Finsko 8:3 (4:2, 2:0, 2:1)
Švédsko - Slovensko 4:3 (1:0, 1:2, 2:1).
Konečné pořadí:
1. Švédsko 3 zápasy/8 bodů (skóre 12:9)
2. Česko 3/7 (17:10)
3. Finsko 3/3 (13:12)
4. Slovensko 3/0 (6:17)
Turnaj pěti zemí hokejistů do 17 let v Tranas (Švédsko):
Česko - Slovensko 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
Finsko - Švýcarsko 7:2 (2:0, 3:0, 2:2)
Švédsko - Slovensko 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Švédsko - Finsko 5:6 v prodl. (1:3, 2:2, 2:0 - 0:1)
Konečné pořadí:
1. Česko 4 zápasy/12 bodů (skóre 21:7)
2. Švédsko 4/7 (18:13)
3. Slovensko 4/6 (10:13)
4. Finsko 4/5 (18:19)
5. Švýcarsko 4/0 (5:20)
Turnaj pěti zemí hokejistů do 20 let v Popradu:
Švýcarsko - Finsko 3:4 (0:1, 3:1, 0:2)
Slovensko - Švédsko 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
1. kolo play off NHL:
Východní konference - 1. zápasy:
Boston - Toronto 5:1
Carolina - New York Islanders 3:1
Florida - Tampa Bay 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
HÁZENÁ
Semifinále play off házenkářské extraligy mužů - 3. zápas:
Plzeň - Kopřivnice 27:26 (15:15). Konečný stav série: 3:0.
O 7. místo - úvodní utkání:
Frýdek-Místek - Zubří 35:30 (18:13)
FLORBAL
Baráž o Livesport superligu florbalistů - 2. zápas:
Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
Baráž o ČEZ extraligu florbalistek - 2. zápas:
TJ Znojmo - Tigers Start98 3:5 (0:2, 2:2, 1:1) - stav série: 1:1.
TENIS
Tenisový turnaj mužů v Mnichově (antuka, dotace 651.865 eur):
Dvouhra - finále:
Struff (4-Něm.) - Fritz (3-USA) 7:5, 6:3.
Čytřhřa - finále:
Bhambri, Olivetti (Indie/It.) - Mies, Struff (Něm.) 7:6 (8:6), 7:6 (7:5).
Tenisový turnaj mužů v Barceloně (antuka, dotace 2,938.695 eur):
Dvouhra - finále:
Ruud (3-Nor.) - Tsitsipas (5-Řec.) 7:5, 6:3.
Čtyřhra - finále:
González, Molteni (Arg.) - Nys, Zieliňski (Mon./Pol.) 4:6, 6:4, 11:9.
Tenisový turnaj žen v Rouenu (antuka, dotace 232.244 eur):
Dvouhra - finále:
Stephensová (6-USA) - Linetteová (Pol.) 6:1, 2:6, 6:2
Čtyřhra - finále:
Babosová, Chromačovová (2-Maď./Rus.) - Bainsová, Lumsdenová (Brit.) 6:3, 6:4.
Tenisový turnaj mužů v Bukurešti (antuka, dotace 651.865 eur):
Dvouhra - finále:
Fucsovics (Maď.) - Navone (5-Arg.) 6:4, 7:5
Čtyřhra - finále:
Doumbia, Reboul (2-Fr.) - Patten, Heliövaara (3-Brit./Fin.) 6:3, 7:5
Turnaj žen ve Stuttgartu (antuka, dotace 922.573 dolarů):
Dvouhra - finále:
Rybakinová (4-Kaz.) - Kosťuková (Ukr.) 6:2, 6:2
Čtyřhra - finále:
Čchan Chao-čching, Kuděrmětovová (Tchaj-wan/Rus.) - Eikeriová, Neelová (Nor./Est.) 4:6, 6:3, 10:2.
DOSTIHY
Dostihový mítink v Praze-Velké Chuchli:
Memoriál profesora Václava Michala, rovinový dostih (1400 m, tříletí koně, dotace 150.000 korun):
1. Showpower (ž. Lukášek, tr. Janáčková Koplíková, stáj Statek Blata Český ráj)
2. Vodnikov
3. Crescendu.
Čas: 1:24,38. Výrok: jistě 2 - 7 - 1 1/2.
Memoriál Jaroslava Maška, rovinový dostih (1400 m, čtyřletí a starší koně, dotace 150.000 korun):
1. Caucasian (ž. Florian, tr. Kobzarev, stáj The Sons of Sharpour)
2. Shahbandar
3. Memento Mori
Čas: 1:22,33. Výrok: jistě 1 1/4 - 2 1/4 - 2 1/4.
Další dostihy:
I. Jack Tcheque (ž. Foret) - Rumělka - Yarmila,
II. Holly Phelie (ž. Foret) - Power of Universe - Dancing Light,
III. Dally Top (Zedková) - Holly Happy - Noelle,
VI. King Warrior (ž. Lukášek) - Pirlo - Maxmilián.
VII. Nargota (ž. Palík) - Happy Scarlett - Donn Clifs,
VIII. Bastilla (am. Fabris) - Carrot - Dangerous,
IX. Rabbit Idaho (ž. Demo) - Inovace - Krasha.
VOLEJBAL
Finále play off volejbalové extraligy žen - 3. zápas:
Šelmy Brno - Liberec 3:1 (21, -23, 16, 19)
CHŮZE
Mistrovství světa družstev v chůzi v Antalyi:
Muži:
10 km:
1. Beacroft (Austr.) 39:56
2. Š' Šeng-ťi Luo 39:57
3. Ťia-wej (oba Čína) 40:03
...31. Kukla (ČR) 43:29.
Družstva
1. Čína.
20 km:
1. Karlström (Švéd.) 1:18:49
2. McGrath 1:19:14
3. García (oba Šp.) 1:19:51
...42. Zajíček 1:24:10
61. Morávek (oba ČR) 1:28:32.
Družstva:
1. Španělsko.
Ženy:
10 km:
1. Jang Si-čen (Čína) 45:06
2. Meilánová 45:12
3. Santacreuová (obě Šp.) 45:17
...10. Klimentová 46:28
25. Franklová (obě ČR) 49:04
Družstva:
1. Španělsko.
20 km:
1. Garcíaová-Leónová (Peru) 1:27:12
2. Ma Čen-sia (Čína) 1:27:55
3. Senaová (Braz.) 1:29:22
Družstva:
1. Čína.
Smíšená štafeta na 42,195 km:
1. Fortunato, Traplettiová (It.) 2:56:45
2. Ikeda, Okadaová (Jap.) 2:57:04
3. Martín, Garcíaová-Carová (Šp.) 2:57:47
...34. Hlaváč, Martínková (ČR) 3:08:52.
GOLF
Golfový turnaj Ladies European Tour v Johannesburgu (par 73, dotace 300.000 eur):
1. Tamburliniová (Švýc.) 275 (70+68+67+70)
2. Utamaová (Thaj.) 282 (69+71+71+71)
3. Dagárová (Indie) 283 (73+71+69+70), Sobrónová (Šp.) 283 (71+73+68+71)
5. Melecká (ČR) 284 (72+69+71+72), De Roeyová (Belg.) 284 (71+71+73+69), Garciaová (JAR) 284 (71+72+71+70)
...21. Kousková 290 (75+73+68+74)
52. Napoleaová 297 (75+72+76+74)
58. Melichová (všechny ČR) 298 (70+74+77+77)
MOTORISMUS
Chorvatská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích:
1. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) 2:40:23,6
2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -9,7
3. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -45,8
4. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -58,6
5. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -1:55,5
6. Mikkelsen, Eriksen (Nor./Hyundai i20) -4:01,0
...22. KOHN, WOODBURN (ČR, Brit./Ford Fiesta) -24:15,0.
Průběžné pořadí MS (po 4 z 13 závodů):
1. Neuville 86
2. Evans 80
3. Fourmaux (Fr./Ford Puma) 59
4. Tänak 53
5. Ogier 45
6. Kacuta 45.
Pořadí týmů:
1. Toyota 176
2. Hyundai 169
3. M-Sport Ford 96.
VODNÍ SLALOM
Druhý závod Českého poháru ve vodním slalomu a druhý nominační závod ve Veltrusech:
Muži:
K1:
1. Krejčí (Dukla) 83,49 (0 tr. sekund)
2. Přindiš -1,17 (0)
3. Bárta (oba USK Praha) -3,50 (0).
Průběžné pořadí ČP (po 2 závodech):
1. Zima 117
2. Tunka (oba USK Praha) 115
3. Bízek (Dukla) 114.
C1:
1. Prskavec 91,53 (0)
2. Chaloupka -1,36 (0)
3. Rohan (všichni USK Praha) -1,98 (2).
Průběžné pořadí ČP (po 2 závodech):
1. Chaloupka a Prskavec oba 143
3. Větrovský (USK Praha) a Rohan oba 119.
Ženy:
K1:
1. Beková (Dukla) 95,81 (0)
2. A. Galušková (USK Praha) -0,24 (2)
3. Fišerová (Dukla) -1,12 (2).
Průběžné pořadí ČP (po 2 závodech):
1. A. Galušková 136
2. G. Satková (USK Praha) 128
3. Fišerová 124.
C1:
1. M. Satková 101,60 (0)
2. T. Kneblová (obě Dukla) -1,98 (0)
3. G. Satková -2,16 (4).
Průběžné pořadí ČP (po 2 závodech):
1. M. Satková 143
2. G. Satková 137
3. T. Kneblová 130.
FORMULE
Velká cena Číny, závod mistrovství světa vozů formule 1 v Šanghaji:
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:40:52,554
2. Norris (Brit./McLaren) -13,773
3. Pérez (Mex./Red Bull) -19,160
4. Leclerc (Mon./Ferrari) -23,623
5. Sainz (Šp./Ferrari) -33,983
6. Russell (Brit./Mercedes) -38,724.
Nejrychlejší kolo: Alonso (Šp./Aston Martin)
Průběžné pořadí MS (po 5 z 24 závodů):
1. Verstappen 110
2. Pérez 85
3. Leclerc 76
4. Sainz 69
5. Norris 58
6. Piastri (Austr./McLaren) 38
Pohár konstruktérů:
1. Red Bull 195
2. Ferrari 151
3. McLaren 96
4. Mercedes 52
5. Aston Martin 40
6. Racing Bulls 7
CO SE DNES DĚJE
Fotbal
29. kolo první fotbalové ligy:
15:00 Slovan Liberec - FC Hradec Králové, FK Pardubice - FK Mladá Boleslav, Slavia Praha - Sigma Olomouc,
18:00 1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň.
24. kolo druhé fotbalové ligy:
10:15 Žižkov - Chrudim,
17:00 Varnsdorf - Prostějov, Kroměříž - Dukla Praha, Jihlava - Sparta Praha B,
18:00 Opava - Vlašim.
34. kolo anglické fotbalové ligy:
14:30 Everton - Nottingham,
16:00 Aston Villa - Bournemouth, Crystal Palace - West Ham,
17:30 Fulham - Liverpool.
Semifinále Anglického fotbalového poháru:
16:30 Coventry - Manchester United.
30. kolo francouzské fotbalové ligy:
15:00 Lille - Štrasburk, Remeš - Montpellier, Le Havre - Mety,
17:05 Brest - Monako,
19:00 Toulouse - Marseille,
21:00 Paris St. Germain - Lyon.
33. kolo italské fotbalové ligy:
12:30 Sassuolo - Lecce,
15:00 FC Turín - Frosinone,
18:00 Salernitana - Fiorentina,
20:45 Monza - Bergamo.
30. kolo německé fotbalové ligy:
15:30 Brémy - Stuttgart,
17:30 Dortmund - Leverkusen,
19:30 Freiburg - Mohuč.
32. kolo španělské fotbalové ligy:
14:00 Getafe - San Sebastian,
16:15 Almería - Villarreal,
18:30 Alavés - Atlético Madrid,
21:00 Real Madrid - FC Barcelona.
Hokej
17:00 Finále play off hokejové extraligy - 4. zápas:
HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice.
Baráž o hokejovou extraligu - 3. zápas:
VHK Robe Vsetín - Rytíři Kladno.
NHL, Východní konference - 1. zápasy:
Boston - Toronto, Carolina - New York Islanders.
Basketbal
Čtvrtfinále play off basketbalové ligy mužů - 4. zápasy:
17:30 Pardubice - Ústí nad Labem,
18:00 Brno - Děčín.
Utkání o 3. místo v play off basketbalové lize žen - 3. zápas:
10:30 Tany Brno - Hradec Králové.
1. kolo play off NBA:
Východní konference - 1. zápasy:
Cleveland - Orlando, New York - Philadelphia.
Západní konference - 1. zápasy:
Minnesota - Phoenix, Denver - LA Lakers.
Volejbal
Finále play off volejbalové extraligy žen - 3. zápas:
16:00 Šelmy Brno - Liberec (foto).
Baráž - případný 4. zápas:
14:00 České Budějovice - Šternberk.
Házená
Semifinále play off házenkářské extraligy mužů - 3. zápas:
14:50 Plzeň - Kopřivnice.
O 7. a 8. místo - úvodní utkání:
18:00 Frýdek-Místek - Zubří.
Tenis
Rouen (Francie)
Tenisový turnaj žen.
Mnichov (Německo)
Tenisový turnaj mužů.
Stuttgart (Německo)
Tenisový turnaj žen.
Bukurešť (Rumunsko)
Tenisový turnaj mužů.
Barcelona (Španělsko)
Tenisový turnaj mužů.
Formule 1
Šanghaj (Čína)
09:00 Velká cena Číny, závod mistrovství světa vozů formule 1.
Motorismus
Chorvatská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích.
Cyklistika
Cyklistický závod Lutych-Bastogne-Lutych (WorldTour).
Závod SP v cross country horských kol.
Moderní pětiboj
Ankara (Turecko)
Závod SP v moderním pětiboji.
Reklama
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama