Házenkářky Kynžvartu po obratu zvítězily v Dunajské Stredě

Házenkářkám Kynžvartu se v předehrávce 13. kola interligy povedl velký obrat na hřišti Dunajské Stredy. Západočeský tým v hale druhého celku tabulky prohrával v poločase o pět branek 12:17, ale nakonec získal oba body za vítězství 33:29.

Házená - ilustrační snímek

Kynžvart na Žitném ostrově smazal ztrátu po necelých deseti minutách druhé půle. Ve 40. minutě se dostal do vedení 20:19 a od té doby už neprohrával. Vítězky se mohly tradičně opřít o reprezentační brankářku Sabrinu Novotnou a nejlepší střelkyni týmu Sofii Bezrukovovou, jež se trefila osmkrát.

Po čtvrté výhře za sebou se Kynžvart bodově dotáhl na svého dnešního soupeře a také na mistrovskou Slavii. Trio týmů ztrácí tři body na vedoucí Michalovce.