Rubriky:

Německo

Živě

Dávej pozor! Bundesligu pobavil hloupý vlastňák

30. září 2018 09:32 - Stuttgart

Velmi kuriózní gól inkasovali fotbalisté Stuttgartu v šestém bundesligovém kole. V utkání s Werderem Brémy sice vyhráli 2:1, soupeři však nabídli velmi laciné vyrovnání, když si dali vlastní gól z autového vhazování.

Video již není dostupné

sntv

Chorvatský bek Borna Sosa v 68. minutě házel prudký aut až k vlastnímu spoluhráči v bráně. Gólman Ron-Robert Zieler se však tou dobou staral o svou výstroj a až po upozornění spoluhráči a přítomnými diváky si přestal urovnávat stulpnu a reagoval na hrozící nebezpečí.

To však neměl dělat. Míč stihl jen tečovat, čímž podle pravidel zavinil vlastní gól. Kdyby totiž balón skončil v bráně po autovém vhazování, aniž by se ho dotkl kdokoliv další, branka by uznána nebyla. Zieler tak v daný moment udělal to nejhorší, co mohl.

Brémy, v jejichž sestavě nechyběli Theodor Gebre Sellasie s Jiřím Pavlenkou, se tudíž mohly radovat z vyrovnání na 1:1. O sedm minut později však na druhé straně vrátil domácím vedení Gonzalo Castro a stav 2:1 vydržel až do závěrečného hvizdu.

dh, Sport.cz

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..