Bayern remizoval ve Wolfsburgu a má jistý titul

BERLÍN/PRAHA

Fotbalisté Bayernu Mnichov remizovali v nedělním utkání 31. kola bundesligy ve Wolfsburgu 0:0 a získali už 21. mistrovský titul. Tři kola před koncem má bavorský velkoklub nedostižný desetibodový náskok před druhými Brémami.

Bayern je německým mistrem poosmé během posledních dvanácti let, na trůnu střídá Stuttgart. Ani jeden z celků se ve Wolfsburgu příliš nehrnul do ofenzívy, v dresu domácích hrál Jan Šimůnek.

Ve druhém nedělním zápase porazil Duisburg Leverkusenem 3:2. Domácí vedli od 14. minuty po gólu Ishiakua, po čtyřech minutách vyrovnal Sinkiewicz. Duisburg poslal opět do vedení ve 36. minutě znovu Ishiaku, opět srovnal Barnetta v 73. minuty. V nastavení rozhodl o výhře domácích Georgiev. Duisburg ztrácí na nesestupovou pozici tři body.

Německo, 31. kolo:
Wolfsburg - Bayern Mnichov 0:0, Duisburg - Leverkusen 3:2 (14. a 37. Ishiaku, 90.+1 Georgiev - 18. Sinkiewicz, 73. Barnetta).