Rubriky:

Německo

Fotbalista Fenin je po operaci třísla, zmešká celou přípravu

24. června 2009 20:12 - FRANKFURT NAD MOHANEM

Minimálně do začátku sezóny bude chybět Eintrachtu Frankfurt český fotbalista Martin Fenin. Dvaadvacetiletý útočník si totiž od začátku přípravy stěžoval na bolest v tříslech a nakonec se rozhodl pro operaci. Ve středu se v Berlíně podrobil zákroku na pravé straně a navíc není vyloučeno, že podobně dopadne i jeho levé tříslo.

Podle informací magazínu Kicker má Fenin dlouhodobě oslabená třísla. Po operaci by měl zmeškat celou přípravu a zřejmě i úvod sezony. Ta v Německu začne ve druhé polovině srpna, což znamená minimálně dvouměsíční absenci.

"Doufáme, že už během úvodní fáze sezóny by mohl být k dispozici," uvedl v tiskovém prohlášení předseda představenstva Eintrachtu Heribert Bruchhagen. Přípravu, a tedy i červencový přátelský zápas proti bývalým spoluhráčům z Teplic, prý ale zcela určitě zmešká. Minimálně do pátku zůstane v nemocnici a mezitím se rozhodne, zda mu specialista Jens Krüger odoperuje i druhou stranu.

Feninovo zranění přidělalo další vrásky na čele nového trenéra Michaela Skibbeho, který se už musí vyrovnat i s rekonvalescencí kapitána Ioannise Amanatidise. Fenin byl v uplynulé sezoně s pěti góly druhým nejlepším střelcem trápícího se Frankfurtu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..