Rubriky:

Fotbal

Fotbaloví reprezentanti se poprali v baru v centru Prahy

24. června 2008 19:27 - PRAHA

Čtyři hráči české fotbalové reprezentace se údajně v noci z pondělí zapojili do potyčky před pražským barem Kozička nedaleko Staroměstského náměstí. Aktéry v incidentu, který měl vyprovokovat jeden z návštěvníků oblíbeného podniku, měli být údajně Milan Baroš, Tomáš Ujfaluši, Radoslav Kováč, a Martin Fenin.

"Nad ránem jsem se dostal do potyčky s jedním z návštěvníků baru, kde jsme společně s kamarády trávili volný večer. Jeden z kamarádů byl napaden a já jsem se ho rozhodl zastat. Následná rvačka ale skončila bez vážných následků," cituje Martina Fenina prohlášení agentury Sport Invest. Samotný hráč nezvedal k vyjádření telefon.

O celé události byl informován i hráčský agent Pavel Zíka, jenž zastupuje Fenina a Kováče. "Celý den jsem vyřizoval jednání kolem přestupů Papadopulose a Kušníra, o incidentu mám jen kusé informace. Nicméně už jsem hráčům vzkázal, že pokud se stala chyba na jejich straně, aby se k celé situaci postavili chlapsky," řekl Zíka Sport.cz.

Podle serveru Blesk.cz, který přinesl informaci o incidentu jako první, byli fotbalisté napadeni nejdřív slovně a pak se všichni dostali do strkanice, při které dokonce tekla krev.

Všichni čtyři fotbalisté byli členy ambiciózního českého týmu, který na posledním ME vypadl už po základní skupině. Turnaj přitom měli Češi rozehraný dobře a v klíčovém zápase s Tureckem vedli ještě patnáct minut před koncem o dvě branky. Jenže soupeř dokázal ještě skóre otočit a postoupil na jejich úkor do čtvrtfinále. Někteří fanoušci nesli porážku hodně těžce a spílali hráčům za jejich selhání.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Výsledkový mix:

1. liga
Dnes 30. kolo Olomouc - Ml.Boleslav Olomouc - Ml.Boleslav 3:0
Dnes 30. kolo Bohemians 1905 - Sparta Bohemians 1905 - Sparta 0:0
Dnes 30. kolo Zlín - Liberec Zlín - Liberec 3:1
Dnes 30. kolo Baník - Brno Baník - Brno 2:0
Dnes 30. kolo Jihlava - Karviná Jihlava - Karviná 0:2
Dnes 30. kolo Jablonec - Slovácko Jablonec - Slovácko 2:0
Dnes 30. kolo Teplice - Slavia Teplice - Slavia 0:3
Dnes 30. kolo Dukla - Plzeň Dukla - Plzeň 1:5
Liga Mistrů
dnes 20:45 ČT sport Real Madrid - Liverpool Real Madrid - Liverpool