Drsek pomohl gólem poskočit Bochumi z posledního místa

HANNOVER

Český obránce Pavel Drsek se gólem podílel na vítězství fotbalistů Bochumi v páteční předehrávce bundesligy v Hannoveru. Nováček nejvyšší německé soutěže vyhrál 2:0 a přenechal soupeři poslední místo v tabulce.

Drsek, jenž podle německých agentur patřil k nejlepším hráčům na hřišti, se prosadil už ve čtvrté minutě, kdy po přímém kopu protlačil v závaru před brankou míč z bezprostřední blízkosti do sítě.

Krátce před přestávkou to byl znovu český bek, kdo těsně před vlastní brankovou čárou odvrátil s pomocí dalšího spoluhráče střelu českého reprezentanta Jiřího Štajnera. První vítězství Bochumi na hřišti soupeře v sezóně zpečetil čtvrt hodiny před koncem Theofanis Gekas.

Německo - 10. kolo:
Hannover - Bochum 0:2 (4. Drsek, 76. Gekas).
TABULKU A STATISTIKY NAJDETE ZDE:

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.