Fotbalista Černý se za Sivasspor trefil podruhé v tomto týdnu

ANKARA

Český záložník Milan Černý zaznamenal v turecké lize už druhý gól během tohoto týdne. Po pondělním zásahu do sítě Manisasporu dnes vstřelil jedinou branku svého týmu v zápase proti Büyüksehiru a zasloužil se o remízu 1:1.

Milan Černý v dresu Slavie

Slávistický odchovanec, který do Turecka přestoupil na začátku sezony, se v prosinci stabilně prosazuje do základní sestavy a trenéru Calimbayovi se odvděčuje góly. Ani jeden z jeho střeleckých zásahů však neznamenal vítězství, pondělní zápas s Manisasporem skončil 2:2.

Dnes dostal třiadvacetiletý záložník svůj tým na hřišti Büyüksehiru do vedení v 22. minutě, za domácí však už po třech minutách odpověděl vyrovnáním Madureira. Sivasspor tak s 21 body zůstal na 11. místě tabulky.

Turecká fotbalová liga - 16. kolo:
Büyüksehir - Sivasspor 1:1 (gól hostů M. Černý), Manisaspor - Genclerbirligi 0:1,
15:00 Samsunspor - Besiktas,
18:00 Fenerbahce - Trabzonspor.