ISTANBUL

Český útočník Milan Baroš skóroval v turecké fotbalové lize ve druhém utkání za sebou. Svým gólem v sobotu rozhodl zápas 19. kola, v němž Galatasaray zvítězil na hřišti Samsunsporu 4:2 a po osmé výhře za sebou má v čele tabulky sedmibodový náskok.

Milan Baroš slaví gól v dresu Galatasaray Istanbul

Baroš se v úterý trefil při výhře istanbulského velkoklubu 4:1 nad Büyüksehirem, v sobotu v 78. minutě dostal Galatasaray do vedení 3:2. Favorizovaní hosté přitom ještě v úvodu druhé půle prohrávali dvoubrankovým rozdílem.

Celkově má třicetiletý český reprezentant v této sezóně turecké ligy na kontě šest vstřelených gólů.

Turecká fotbalová liga - 19. kolo:
Bursaspor - Mersin 1:0, Büyüksehir - Trabzonspor 0:2, Samsunspor - Galatasaray 2:4 (gól hostů Baroš).