Alkmaar před cestou do Liberce v nizozemské lize remizoval

Amsterdam

Fotbalisté Alkmaaru ve svém posledním utkání před cestou na zápas 2. kola Evropské ligy se Slovanem Liberec remizovali v nizozemské lize s Utrechtem 1:1. V tabulce zůstali po druhé bodové ztrátě za sebou na sedmé příčce.

Alkmaar se sice zásluhou amerického reprezentačního útočníka Arona Johannssona dostal do vedení ve 21. minutě, avšak jeden z týmů balancujících těsně nad sestupovými příčkami Utrecht díky trefě Jense Toornstry vyrovnal deset minut po přestávce.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Trenér Dick Advocaat, jehož tým se v Liberci představí ve čtvrtek, dnes nasadil sestavu: Esteban Alvarado - Reijnen, Gouweleeuw, Wuytens, Viergever - Gudelj, Ortiz (78. Poulsen), Gorter (65. Henriksen) - Berghuis, Johannsson, Beerens.