Rubriky:

FIFA 10

Vyzkoušejte demoverzi FIFA 10 na svém PC!

15. září 2009 07:14

Jako každoročně umožnila společnost Electronic Arts několik týdnů před vydáním vyzkoušet si nový díl nejpopulárnějšího fotbalového simulátoru zdarma.

 

FIFA 10 Team

Demoverzi nejpopulárnějšího fotbalového simulátoru si můžete stáhnout ZDE.

Vyzkoušejte si tedy ještě dnes nový díl nejpopulárnější počítačové hry planety ještě před vydáním! Zahrát si můžete za Chelsea, Barcelonu, Juventus, Bayern Mnichov, Olympique Marseille či Chicago Fire. Sami se přesvědčte, jaký pokrok autoři udělali, sami se přesvědčte, jak zábavná může být fotbalová hra na vašem počítači.

Co může přinést stejnou porci fotbalového nadšení jako ovládání Franka Lamparda, Lionela Messiho nebo Francka Riberyho přímo na trávníku? Samozřejmě ovládání Stevena Gerrarda, Cristiana Ronalda nebo dokonce Tomáše Rosického!

To vše ovšem až v plné verzi hry, která do obchodů přijde 2. října 2009. Kromě PC s dočkají i majitelé PLAYSTATION®3, Xbox 360™, Nintendo Wii™, PlayStation®2, Nintendo DS™, PSP® (PlayStation®Portable) a mobilních telefonů. Plná verze bude obsahovat český dabing v podání Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného!

Zrušit


Časová osa: FIFA 10