Rubriky:

Francie

Živě

Hašek odešel od fotbalistů St. Etienne

1. června 2007 15:56 - PRAHA

Český fotbalový trenér Ivan Hašek už v příští sezóně nepovede Saint-Etienne. ČTK řekl, že se s vedením francouzského klubu dohodl na okamžitém ukončení spolupráce. O jeho odchodu se spekulovalo delší dobu kvůli Haškovým neshodám s asistentem Laurentem Rousseyem, který ho vzápětí ve funkci hlavního kouče nahradil. Příštím působištěm českého kouče by mohl být další tým francouzské ligy AS Monako.

 

archiv

"Žádnou konkrétní nabídku na stole nemám. Do této chvíle jsem nemohl s nikým jednat, to mohu až nyní. Teď ale řeším v první řadě stěhování do Prahy, všechno má v rukou můj francouzský manažer," uvedl Hašek, který v minulosti vedl také Racing Štrasburk.

V St. Etienne, které skončilo jedenácté a zůstalo daleko za vytyčeným umístěním do páté příčky, měl smlouvu do června 2008. Před pár dny klubovému vedení předložil podmínky, za kterých by zůstal. Jednou z nich byl příchod bývalého kolegy z československé reprezentace a někdejšího hráče St. Etienne Lubomíra Moravčíka na post asistenta. Předem ale tušil, že v klubu už po své první sezóně skončí.

ČTK

Časová osa: Francie

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..