Cavenaghi zařídil Bordeaux výhru v duelu o druhé místo s Nancy

BORDEAUX

Argentinský útočník Fernando Cavenaghi zajistil fotbalistům Bordeaux důležitou výhru 2:1 v sobotním šlágru francouzské ligy proti Nancy. Domácí tým si tím pojistil druhou příčku zaručující účast v Lize mistrů, třetí Nancy už ztrácí šest bodů. Za vedoucím Lyonem zaostávají Girondins o šest bodů, ale lídr má ještě utkání k dobru.

Nancy začalo zápas lépe a dostalo se do vedení po zásahu Kerky. Jenže domácím vyšla lépe druhá půle. Klíčový moment přišel v 53. minutě, kdy byl vyloučen hostující Brison, a Cavenaghi záhy srovnal.

Stejný hráč pak sedm minut před koncem zápas z penalty rozhodl. V sezóně šlo již o dvanáctou trefu argentinského střelce, kterému patří druhá příčka v tabulce kanonýrů francouzské ligy. Nancy pak přišlo ještě o dalšího vyloučeného hráče Biancalaniho.