Honvéd si ve 3. kole Poháru Intertoto zahraje se Sturmem

Přemožitel fotbalistů Teplic z 2. kola Poháru Intertoto maďarský celek Honvéd Budapešť si v dalším kole letního poháru zahraje proti Sturmu Štýrský Hradec. Hráči rakouského celku v neděli v odvetě 2. kola uhráli na hřišti Šachťoru Soligorsk bezbrankovou remízu a po domácí výhře 2:0 z prvního souboje si zajistili postup.

Mezi posledních čtrnáct celků postoupil také turecký Sivasspor, který si postup zajistil až sedm minut před koncem odvety s Grbaljí. Ta po domácí remíze držela nerozhodný stav i na hřišti soupeře, ovšem v 83. minutě udeřil Diallo a definitivně udržel Sivasspor v boji o Pohár UEFA.

Výsledky - odvety 2. kola Intertoto:
Rosenborg Trondheim - Ekranas Panavežys 4:0 (1:0), první zápas 3:1, postoupil Rosenborg, Šachťor Soligorsk - Sturm Štýrský Hradec 0:0, první zápas 0:2, postoupil Sturm, Etzella Ettelbruck - Saturn Moskevská oblast 1:1 (0:0), první zápas 0:7, postoupil Saturn, Sivasspor - OFK Grbalj 1:0 (0:0), první zápas 2:2, postoupil Sivasspor, Tavrija Simferopol - FC Tiraspol 3:1 (2:0), první zápas 0:0, postoupil Simferopol, Odense BK - TPS Turku 2:0 (1:0), první zápas 2:1, postoupilo Odense, Panionios Atény - OFK Bělehrad 3:1 (2:0), první zápas 0:1, postoupil Panionios.