Krásný gól? Kdepak. Fotbalista se pochlubil půvabným úlovkem v ložnici

11. května 2020 20:52 - Mexiko/Praha

V době koronavirové pandemie a vynucené herní pauzy je o líbivé fotbalové akce a góly pochopitelně nouze, zato příběhy a fotografiemi sportovců se to v karanténě na sociálních sítích jen hemží. Jejich řady čerstvě rozšířil i mexický záložník Jonathan dos Santos, který poslal do světa důkaz milostného románku s americkou instagramovou modelkou Amandou Trivizas. Prý omylem, ale věřte mu to...

 

Profimedia.cz

Jonathan dos Santos je synem slavného brazilského fotbalisty Zizinha a odborníci mu předpovídali zářivou kariéru. Se starším bratrem Giovanim okusili i proslulou akademii La Masia v Barceloně, zahráli si za slavný katalánský klub a oblékli i dres národního týmu.

Nyní Jonathan působí v Los Angeles Galaxy v americké MLS a přes karanténu, která vládne ve Spojených státech, si média našla prostor, aby o něm referovala. A postaral se o to třicetiletý hráč sám poté, co zveřejnil snímek z ložnice, na němž ho sexy modelka líbá na rameno.

Sám se dušuje, že šlo o omyl a fotografie také bleskově z Instastories zmizela, ale ve světě sociálních sítí se nic tak úplně neztratí.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

made ya look 👀 @loungeunderwear ad

Příspěvek sdílený AMANDA TRIVIZAS (@amandatrivizas),Dub 20, 2020 v 10:32 PDT

A fanoušci se hned pustili do diskuse, zda krásná dívka dokonce není sama Kylie Jennerová. Podobnost Trivizasové se slavnou americkou modelkou, herečkou a módní návrhářkou je vskutku pozoruhodná.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

daydream

Příspěvek sdílený AMANDA TRIVIZAS (@amandatrivizas),Kvě 11, 2020 v 11:03 PDT

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: