Rubriky:

Ostatní

Kupujeme Rooneyho do Austrálie, oznámil Robbie Fowler a napálil tisíce lidí

24. října 2010 11:15 - PERTH

Nic se nesmí brát moc vážně, řekl si někdejší anglický reprezentant Robbie Fowler, hráč Liverpoolu, Manchesteru City a dalších klubů, který „na stará kolena“ kope za australský tým Perth Glory. A zapojil se do zaručených obchodních nabídek pro Waynea Rooneyho. Pětatřicetiletý fotbalista se v rozhovoru s jedním novinářem nechal slyšet, že s Rooneym mluvil. „Zeptal jsem se, jestli by nechtěl přestoupit do Perth Glory. A jeho reakce vůbec nebyla odmítavá,“ sdělil ochotně zvědavci.

 

archiv

„A tak jsem Wayneovi vyprávěl, jak si v Austrálii žiju, jak se o nás starají a tak. Velmi živě se o to zajímal,“ přiblížil senzacechtivému snaživci čtvrtý nejlepší kanonýr anglické fotbalové historie. Samozřejmě věděl, jak Angličané zprávy o fotbalu hltají, netušil ale, že novinář jeho legrácku spolkne a otiskne a  dokonce, že jí budou lidé věřit!

Vtípek měl pochopitelně jen krátké trvání, ale páteční dohrávku si v Perthu neodpustili. Uspořádali tiskovou konferenci, ze které nejprve kouč týmu Ian Ferguson poslal pozdravy svému jmenovci Siru Alexovi na Old Trafford. Pak potvrdil přítomným, že za 45 triliónů se klubu skutečně podařilo získat novou akvizici.

Na tiskovou konferenci přichází nová posila týmu Perth Glory. Poznali ji všichni...Na tiskovou konferenci přichází nová posila týmu Perth Glory. Poznali ji všichni...foto: Reuters/Network Ten

Po ovacích a skandování Rooney, Rooney pak už s vážnou tváří prohlásil, že byl velmi překvapený, kolik lidí Fowlerovu legrácku spolklo. A podobně mluvil i místopředseda klubu Lui Giuliani. „Ale kdyby se to někdy Rooney rozmyslel, rádi ho přivítáme. Ostatně kdybych před čtyřmi roky řekl, že za nás bude hrát Robbie Fowler, asi by se mi hodně lidí smálo...,“ dodal.

bk, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní