Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Fotbalisté seřezali rozhodčího. Skončil ve špitálu

25. března 2011 16:48 - BUENOS AIRES

Rozhodčí, ten těžký chleba má. Musí odolávat nejen pokřikování fanoušků, občas schytá nějakou tu ránu od samotných fotbalistů. Především horkokrevní Jihoameričané se dokáží pořádně rozzuřit. Znovu si to ověřil argentinský sudí, který dostal od hráčů tak naloženo, že skončil ve špitále.

 

archiv

Zápas jedné z nižších argentinských soutěží mezi týmy Rio Segundo a Sportivo Club se dlouho odehrával v poměrně poklidném duchu. Pak však sudí udělil červenou kartu, a tím se znelíbil hráčům z celku Rio Segundo. Podle nich jednoznačně šlápl vedle a místo slovní výměny došlo na pěsti. V mžiku se na trávníku se rozpoutalo peklo.

V  bitevní vřavě se rozhodčí musel bránit spršce úderů - padaly facky, létaly pěsti. Když se asistent na čáře vydal svému kolegovi na pomoc, schytal několik ran také. „Opravdu jsem se bál o život, poprvé v kariéře,“ prohlásil zmlácený sudí.

Nebohý muž s píšťalkou nakonec skončil na nosítkách a musel do nemocnice na pozorování. Ze špitálu nakonec odešel ještě týž den a po svých. Zápas byl samozřejmě přerušen, dohru bude mít u stolu disciplinární komise.

kvk, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní