Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Další adept na Bambulu roku! Prázdnější už brána být nemohla, stejně ji netrefil

2. září 2011 09:44 - PRAHA

Může být jednodušší úkol pro fotbalistu, než trefit z hranice velkého vápna prázdnou branku? Celá řada fotbalových patlalů ale nasvědčuje, že napasovat míč do prostoru o rozměrech 7,32 x 2,44 metru se může stát pěkně tvrdým oříškem. Naposledy se zařadil do fronty laureátů na Bambulu roku Peruánec Israel Kahn.

 

Kdyby nebyl obrazový důkaz, byla by Kahnova historka z prvoligového utkání proti Ciencanu k neuvěření. Dvaadvacetiletý záložník týmu Alianza Atlético perfektním pohybem a po parádně načasované přihrávce překonal ofsajdovou past vysoko vysunutého defenzivního bloku a před hranicí šestnáctky si efektně pohrál i s vyběhnuvším gólmanem, který se jej pokusil neúspěšně zastavit.

Poté Kahnovi zbývalo jediné: jemně postrčit míč do zívající brány, od níž jej dělilo pár metrů. Leč, jak už to u smutných hrdinů bývá, ten nejjednodušší úkol celé akce byl nakonec zcela nejtěžší. A Kahn při něm trestuhodně selhal, když poslal pravačkou míč těsně vedle pravé tyče. Zkrátka: horký adept na Bambulu roku!

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní