Šampióni MLS z Los Angeles vstoupili do nové sezóny porážkou

Los Angeles

Fotbalisté Los Angeles zahájili obhajobu titulu v zámořské lize MLS porážkou. V úvodním utkání nové sezóny podlehli doma Realu Salt Lake 1:3.

Hvězda Los Angeles Galaxy David Beckham.

Po centru anglického záložníka Davida Beckhama a hlavičce Edsona Buddleho sice Los Angeles od 71. minuty vedlo, ale pouze chvilku. O brzké vyrovnání se postaral vlastním gólem Sean Franklin a v závěrečných deseti minutách strhli výhru na stranu hostů Javier Morales a Fabian Espindola.

Hráči Salt Lake tak oplatili Galaxy porážku z listopadového semifinále loňského play-off.

Kouč Los Angeles Bruce Arena si sypal po utkání popel na hlavu za to, že nepromíchal sestavu a nasadil hráče, kteří byli unavení po středečním zápase Ligy mistrů CONCACAF v Torontu. "Před zápasem jsme se cítili dobře, ale minulý zápas na umělé trávě a pak cesta zpátky si vybraly svoji daň," řekl Beckham.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.