Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: Podívejte se na dalšího simulantského fotbalového lotra

31. března 2012 17:36 - Montevideo/Praha

Je to stále větší móda. A aby nebyla, když to beztrestně prochází. Ba co víc: fotbaloví lotři z toho těží. Dalšího ukázkového simulanta nabízejí obrázky z jihoamerické Copy Libertadores.

Brahian Aleman z uruguayského Defensoru Sporting sehrál velké divadelní představení. Obránce Chivasu Guadalajara ho sice přibrzdil. O tom není nejmenších pochyb. I ten faul se vskutku dal pískat, Aleman však vyváděl, jako kdyby dostal ránu od boxera Klička přímo na nos. Opakovaný záběr ukázal, že to bylo trochu jinak...

A pak ještě jedním okem drze sledoval, co se děje a jestli mu to sudí "sežrali" se vším všudy. Jako by se přiučil u nedávných simulantů z evropské scény - Busquetse a Drogby, kteří si počínali podobně. Aleman k tomu přidal ještě kopání nohama.

K situaci došlo za stavu 0:0, šlo o hodně. Defensor nakonec protivníka udolal 1:0 a je na druhé postupové příčce ve skupině za argentinským Velezem Sarsfield. Chivas propadl na čtvrtou příčku za Deportivo Quito.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.