Rubriky:

Ostatní

Neymar už je připraven na Barcelonu. Může tam být hvězdou, tvrdí Peres

17. dubna 2013 20:01 - Santos

Brazilský super talent Neymar už je připraven na přestup do slavné Barcelony. Alespoň si to myslí trenér Santosu, kde mladý Brazilec působí. Kouč Mario Felipe popisuje svého svěřence jako jednoho z nejlepších fotbalistů světa. Pravdou je, že trenér by měl znát schopnosti jedné z nejobletovanějších vycházejících hvězd lépe než kdo jiný.

 

Alastair Grant, ČTK/AP

"Barcelona je jedním z nejlepších klubů světa. Neymar nemá jen kvality na to, aby v tom klubu hrál, má na to i tam uspět a sbírat trofeje," svěřil se Peres brazilskému listu La Xarxa.

O Neymarově přestupu do některého z velkoklubů už se mluví dlouho, nicméně žádná konkrétní jednání zatím oficiálně potvrzena nebyla.

„Rozhodnutí, zda odejít do Evropy nyní, nebo až později, je zcela na něm. Barcelona by každopádně vyhovovala jeho stylu hry. Je to excelentní hráč, má skvělé kvality a je velmi rychlý," vypočítal kouč přednosti svého svěřence.

Přestože je podle něj Neymar na přestup do Evropy připraven, uvítal by, kdyby mladý Brazilec v jeho klubu ještě smlouvu prodloužil.

„Rádi bychom, aby ještě nějaký čas v Santosu zůstal. Neymar je zázračné dítě, dobrý kamarád a veselý člověk. Fotbal hraje s velkou radostí a zodpovědností," dodal Peres.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní