Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Tři nejkrásnější góly roku. Vyhrají Zlatanovy nůžky, nebo volej Matiče či Neymara?

9. prosince 2013 17:20 - Curych

Společně s oceněním Zlatý míč roku 2013 bude na slavnostním galavečeru v Curychu udělena i cena Ference Puskáse za nejkrásnější gól uplynulého roku. Podívejte se na tři trefy, které postoupily do finále a hlasujte podle svého gusta. Diváckou cenu vyhraje jeden z trojice Zlatan Ibrahimovic, Nemanja Matič, Neymar.

Ibrahimovic svou parádu předvedl v loňském roce, ale jelikož už byla uzavřena nominace na nejkrásnější gól roku 2012, uchází se o vítězství v tomto kalendářním období. A rozhodně je horkým favoritem. Jednomu z nejznámějších fotbalistů současnosti se tenhle bonbónek s nůžkami povedl v duelu proti kolébce fotbalu - Anglii.

Srb Nemanja Matič nepatří mezi top hráče planety, cenu Ference Puskáse ale nezřídka vyhrávají i méně známí borci. V loňském roce například v hodnocení fanoušků vyhrála parádní rána slovenského fotbalisty Miroslava Stocha. Fotbalista Benfiky Matič uhranul v prestižním utkání proti Portu nechytatelným volejem.

To třetí finalista mezi nejlepší hráče planety rozhodně patří. Neymar v letním přestupovém období přestoupil z brazilského Santosu do Barcelony. Do finále soutěže o nejkrásnější gól se ale nominoval za gól v dresu Brazílie v zápase Poháru FIFA proti Japonsku.

O tom, kdo 13. ledna získá cenu Ference Puskáse, rozhodnou fanoušci na stránkách FIFA. Hlasovat můžete také v anketě Sport.cz pod článkem.

oc, Sport.cz

Čí gól se vám líbí nejvíc?

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní