Rubriky:

Itálie

Útočník Trezeguet změnil názor a zůstává v Juventusu

26. června 2007 08:06 - MILÁN

Útočník David Trezeguet změnil názor a rozhodl se zůstat v Juventusu Turín. V italském týmu, který se vrátil do první ligy, prodloužil smlouvu o další tři roky do roku 2011. Ještě před dvěma týdny přitom francouzský fotbalista prohlašoval, že neexistuje nic, co by ho mohlo v klubu udržet.

 

ČTK/AP

Trezeguet měl kontrakt do konce příští sezóny. Po první nabídce nové smlouvy cítil, že o něj už vedení klubu nemá zájem, a chtěl odejít. Podle zákulisních informací měl přestoupit do Valencie nebo Olympiqueu Lyon.

Díky růstu cen klubových akcií na kapitálovém trhu mu však vedení Juventusu mohlo nabídnout atraktivnější kontrakt, takže se devětadvacetiletý útočník nakonec rozhodl zůstat. "Jsem hrdý, že spojím své jméno s Juventusem na další čtyři roky. Dnes jsem udělal klíčové rozhodnutí pro svou kariéru a život. Tohle je klub, který mi dal strašně moc a ve kterém chci pokračovat," řekl spoluhráč Pavla Nedvěda.

Trezeguet v Juventusu působí už sedm let. Klub neopustil ani po loňské korupční aféře, která vyvrcholila odebráním titulu a pádem týmu do druhé ligy. Z ní se Juventus s Trezeguetovým přispěním okamžitě vrátil zpět mezi elitu.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..