Ronaldinho vyrazil do Brazílie a jeho dům nedaleko Milána vykradli

24. prosince 2008 15:06 - ŘÍM

Dům brazilské fotbalové hvězdy Ronaldinha v italském Galliate Lombardo nedaleko Milána vykradli zloději. Podle agentury SID si v pondělí v noci z domu hráče AC Milán odnesli šperky a hodinky v hodnotě několika desítek tisíc eur. Ronaldinho v době loupeže v domě nebyl, protože o pár hodin dříve odletěl na dovolenou do Brazílie.

Lupiči v domě překvapivě nechali Ronaldinhovu skříň s medailemi a trofejemi, které během kariéry získal, včetně Zlatého míče, jenž osmadvacetiletý fotbalista získal v roce 2005.

K vyloupení Ronaldinhova domu došlo jen pár dní poté, co byl v Neapoli okraden záložník Marek Hamšík. Slovenského reprezentanta minulý pátek oloupili v sedm hodin večer přímo na ulici pistolemi ozbrojení lupiči na skútrech. "Trvalo to jen chvíli, ale bál jsem se o život," řekl listu Corriere Dello Sport Hamšík, kterého zloději připravili o hodinky Rolex a 800 eur.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..