Udine porazilo oslabenou Regginu až dvěma góly v závěru

ŘÍM

Fotbalisté Regginy ve 31. kole italské ligy dlouho odolávali útočné hře Udine, i když se v poslední půlhodině museli obejít bez dvou vyloučených. V samém závěru již převaze soupeře nestačili a po dvou zásazích Antonia Floro Florese prohráli 0:2.

Reggina potřebovala vyhrát, aby si udržela naději na záchranu v lize. Situaci však zkomplikovala 55. minuta, kdy ve vápně fauloval Lanzaro a byl vyloučen. Udine navíc dostalo výhodu pokutového kopu, kterou však Domizzi nevyužil. Za dalších sedm minut uviděl červenou kartu i Barilla a Reggina dohrávala bez dvou vyloučených.

Udine sice tlačilo, ale vytoužená branka nepřicházela. Až pět minut před koncem mířil přesně Floro Flores, který v poslední minutě výhru potvrdil. Reggina na posledním místě ztrácí na záchranu již sedm bodů a pomalu se musí smiřovat se sestupem.