Inter porazil Udine 2:1 gólem v nastaveném čase

MILÁN

Fotbalisté Interu Milán porazili v 7. kole italské ligy Udine 2:1. Na domácím trávníku o tom v sobotu rozhodl Nizozemec Sneijder gólem až ve třetí minutě nastaveného čase.

Obhájce titulu v předchozím ligovém kole prohrál se Sampdorií Janov a v úterním zápase Ligy mistrů remizoval v Kazani. Namále měl i dnes. Domácí sice poslal do vedení srbský záložník Stankovič, který zakončil Eto'ovu akci tvrdou ranou k tyči, hosté ale odpověděli už za pět minut. Povedenou přihrávku za obranu proměnil ve svou devátou ligovou branku nejlepší střelec Di Natale.

Pátou výhru v sezóně zajistil svěřencům trenéra Mourinha nizozemský středopolař Sneijder, který v nastaveném čase přízemní střelou z úhlu zaznamenal první ligovou trefu po letním přestupu z Realu Madrid.

Italská liga - 7. kolo:
Bari - Catania 0:0, Inter Milán - Udine 2:1 (22. Stankovič, 90.+3 Sneijder - 27. Di Natale).