Rubriky:

Fortuna liga

Očekávané tresty, Jeřábek a Ljovin si odpočinou

14. února 2019 15:37 - Praha
(Aktualizováno: 14. února 2019 16:06)

Vysloužili si druhou žlutou kartu a museli předčasně do kabin. Tresty jsou očekávané. Oba fotbalisté vyloučení v prvním jarním kole Michal Jeřábek (Teplice) a Vladislav Olegovič Ljovin (Bohemians) dostali od disciplinární komise zákaz startu na jedno soutěžní utkání. Jeřábek má navrch další stopku za čtyři žluté karty.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Teplický Michal Jeřábek zatáhl za dres slávistu Milana Škodu. Nejenže byl vyloučen, sešívaní navíc z nařízené penalty sedm minut před koncem za bezbrankového stavu vstřelili vítězný gól... Zápas skončil 2:0.

„Mrzí mě, že jsme padli až v 83. minutě z penalty. Byla, a byla hloupá. Uhlídat Škodu ve vápně je těžké, na Jeřábka se nezlobím," hodnotil trenér Stanislav Hejkal.

Vyloučený Vladislav Ljovin z Bohemians během utkání na Spartě.

Vlastimil Vacek, Právo

Klokan Vladislav Olegovič Ljovin pro změnu nedohrál svůj ligový debut za Bohemians v derby na Spartě. Domácí pak v nastavení přesilovku využili a vyhráli těsně 1:0.

"Na Ljovina se budu zlobit, že se nechal vyloučit. Hrubě porušil naše principy dané při bránění jeden na jednoho. Ale je mladý, fotbal miluje. Věřím, že své návyky ještě dokáže změnit," řekl trenér Martin Hašek.

Jedno utkání si za čtvrtou žlutou kartu odpočinou také Jan Navrátil (Slovácko), Martin Nešpor, Lukáš Kalvach (oba Olomouc), Jakub Považanec (Jablonec) a Oscar Dorley (Liberec).

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..