Rubriky:

1. liga

Nemocný kouč Mareček nepojede na ME jednadvacítek

28. května 2007 14:39 - PRAHA

Česká fotbalová reprezentace do jednadvaceti let se musí na červnovém evropském šampionátu v Nizozemsku obejít bez asistenta Vlastislava Marečka. Ten na přelomu roku onemocněl rakovinou a podle výsledků pondělního vyšetření mu účast na mistrovství nebyla doporučena. Marečkovo místo u týmu zaujme Martin Hřídel, který naposledy působil jako asistent trenéra v prvoligovému Slovácku. Informovaly o tom internetové stránky svazu.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Mareček, který společně s hlavním koučem Ladislavem Škorpilem působil u jednadvacítky od začátku roku 2004, se v lednu vzdal svého místa na lavičce teplických fotbalistů, ale během jarní části sezóny s týmem "lvíčat" absolvoval všechny akce. Na vrcholnou událost ale nakonec odcestovat nemůže.

Škorpil si na místo svého dlouholetého asistenta Marečka nakonec vybral Hřídela, s nímž spolupracoval už během společného působení v Liberci. Hřídel má zkušenosti jako asistent také z pražské Slavie a Panioniosu Atény, kde si jej vybral Josef Csaplár.

Hřídel jako hlavní kouč pracoval i v druholigové Čáslavi, naposledy pak jako asistent Pavla Malury ve Slovácku. Hřídel se v roce 2003 objevil jako asistent Pavla Vrby na mistrovství Evropy dvacetiletých hráčů.

Jednadvacítka má sraz po skončení pondělního závěrečného kola první ligy v Nymburku.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..