Rubriky:

1. liga

Baník proti Teplicím už s Markem a Bolfem

24. září 2009 13:34 - OSTRAVA

Stoper René Bolf i záložník Tomáš Marek by se po zdravotních peripetiích v sobotu měli vrátit do sestavy fotbalistů Baníku Ostrava. Pro kouče Miroslava Koubka je to důležitá zpráva, neboť proti Teplicím nemohou z členů základní jedenáctky nastoupit Radim Řezník, Adam Varadi a Jan Zawada.

Defenzivní středopolař a opora týmu Marek kvůli svalovým problémům vynechal poslední čtyři zápasy, ve kterých musel Koubek na jeho postu neustále improvizovat. Lehce zraněný Bolf vynechal jen pondělní duel na Slavii a tým bez něj hned inkasoval tři góly. "Oba se uzdravili, měli by hrát," řekl ve čtvrtek novinářům Koubek.

Návrat obou zkušených fotbalistů má kompenzovat ztrátu Řezníka, Zawady a Varadiho. Řezník odjel s reprezentační dvacítkou na mistrovství světa do Egypta, Varadi je v trestu za čtyři žluté karty a Zawada laboruje se svalovými problémy. "Ještě uvidíme, jak to složíme," podotkl Koubek.

Ostrava vyzve dosud neporažené Teplice, které jsou na severní Moravě s pohárovým duelem v Hlučíně už od úterka, v sobotu od 17 hodin.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..