Rubriky:

1. liga

Ostrava by měla jmenovat kouče Svědíka do funkce ve středu

3. června 2013 16:11 - Ostrava

Trenérské bezvládí u fotbalistů Ostravy by mělo trvat jen do středy. Představenstvo klubu by za dva dny na svém zasedání mělo do funkce oficiálně uvést Martina Svědíka, který se minulý týden dohodl na rozvázání smlouvy v Pardubicích.

 

Pardubice FK, ČTK

Baník je bez trenéra poté, co ve čtvrtek kvůli porušení vnitřních pravidel komunikace a kritickým výrokům na stránkách deníku Sport ihned propustil Martina Pulpita. Na poslední dva dny byl k mužstvu dočasně dosazen trenér dorostenců Radomír Korytář, který vedl mužstvo v posledním utkání s Jabloncem s Tomášem Bernadym a Vítem Baránkem.

"Složením realizačního týmu u áčka se budeme zabývat na zasedání představenstva. Předpokládám, že na něm bychom měli dospět k nějakému závěru," řekl ČTK předseda představenstva Petr Šafarčík.

Potvrzení Svědíka ve funkci by mělo být formalitou. Baník s osmatřicetiletým trenérem, který v devadesátých letech na Bazalech hrával, udržuje kontakt několik týdnů. Svědíkovi navíc otevřelo dveře směr Ostrava vedení východočeského klubu, které se s ním dohodlo na předčasném ukončení spolupráce.

Nemálo změn dozná i hráčský kádr, který opustí například Vlastimil Stožický, Jaroslav Starý a především největší ostravská hvězda Milan Baroš. Ten míří na další zahraniční angažmá. Krajně nejisté je další působení Zdenka Kaprálika, Jana Hableho, Petra Soukupa nebo brankáře Michala Bárty, kterého si z hostování může stáhnout zpátky Olomouc.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..