Rubriky:

1. liga

Pustit se do debat, tak mi asi někdo prostřílí kolena, rýpnul si Rajnoch. Damková hájí sudího

15. dubna 2014 10:36 - Praha

Stojí si za svým. Nasadil ironický tón. Liberecký obránce Jan Rajnoch je dál přesvědčen, že penalty, které přinesly obrat v utkání Slovanu v Příbrami, nebyly nařízeny správně. Domácí nakonec sobotní zápas ve stínu mnohem více sledovaného pražského derby dotáhli k vítěznému konci - 3:1.

 

Petr Horník, Právo

"Přešla mě chuť na fotbal," jen těžko se Rajnoch smiřoval s penaltami v příbramský prospěch. Natožpak s vyjádřením Damkové, a tak přešel do rýpavého tónu. "Tak mám pocit, že kdybych se chtěl pustit do nějakých větších debat, tak mi asi někdo prostřílí kolena," vyslal další vzkaz na Twitter.

A pokračoval se zjevnou nadsázkou. "Omlouvám se všem spoluhráčům, vedení a  fanouškům za to, že jsem jim prohrál svojí nešikovností zápas v Příbrami."

Nešlo o jednoznačné situace. Sudí Petr Ardeleánu, jemuž je předhazována regionální sounáležitost s Damkovou, neboť pochází z Tachova, tedy ze západu Čech jako šéfka rozhodčích, si ale podle všeho svůj verdikt obhájí, byť domácí Danoski, který padal před druhou penaltou, šel k zemi zřejmě dříve, než se k němu Rajnoch skluzem dostal.

V prvním případě to bylo spletitější, do obranné akce proti domácímu Azízovi se zamotalo vícero libereckých hráčů. Kuvajťan v dresu Příbrami se po nepřehledné situaci ocitl na zemi. Z mála záběrů kamer není vše dostatečně patrné.

Damková hájila verdikty rozhodčího, ovšem s tím, že je to jen její názor, nikoli celé komise. „Obě situace byly velmi složité na posouzení a ani v komisi jsme k nim zatím nezaujali jednoznačné stanovisko. Pokud budu mluvit za sebe, tak rozhodčí Ardeleánu postupoval správně," vyjádřila se Damková.

vap, Sport.cz

Působí obhajoba sudího ze strany Damkové věrohodně?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..