Rubriky:

1. liga

Derby v pohybu: Zmrhal naběhal nejvíc kilometrů, Krejčí byl nejrychlejší

29. září 2014 13:04 - Praha

Tradiční bitva dvou fotbalových rivalů vyzněla výsledkově pro Spartu. Jak na tom byly oba celky v porovnání statistik? Oficiální web Synot ligy se zaměřil především na pohybové údaje. V sobotní bitvě na Slavii se podle statistik naběhalo dohromady přes 222 kilometrů. Nejvíce metrů na svém kontě pak má slávista Jaromír Zmrhal s údajem 11 692 metrů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Zajímavým údajem je i průměrná rychlost. V té se z týmového pohledu jevila úspěšnější Sparta. Její hráči si připsali 7,1 km/h, zatímco sešívaní 6,8 km/h.

Nejdelší vzdáleností ve sprintu se blýskl sparťanský záložník Ladislav Krejčí. V rychlosti 25km/h a vyšší se pohyboval celkem 375 metrů. Druhý slávista Martin Juhar 341 metrů. Nikdo další se přes 300metrovou hranici nedostal.

Co se týče přihrávek, tady si jasné prvenství připsala hostující Sparta - 533 přihrávek, z toho 464 přesných. Proti tomu červenobílí 301 přihrávek, 231 přesných. Velký rozdíl. Držení míče vyznělo také pro Letenské - 65% proti 35% slávistickým. Ve střelách na branku je ovšem statistika vyrovnaná 7:7.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..