Rubriky:

1. liga

Liberečtí dostali ultimátum. Ve zbytku podzimu musejí získat čtyři body, jinak přijdou pokuty

19. listopadu 2014 22:22 - Liberec

Zisk minimálně čtyř bodů v nejbližších dvou utkáních! Vedení fotbalového Liberce stanovilo hráčům jasný cíl pro zbytek ligového podzimu. Pokud jej nesplní, zaplatí tučnou pokutu. Informovaly o tom oficiální internetové stránky podještědského týmu.

 

Josef Vostárek, ČTK

Liberecké fotbalisty čeká v sobotu domácí souboj s rozjetou Jihlavou a poté zápas v Příbrami. Aby se vyhnuli pokutě, musejí jeden z těchto zápasů bezpodmínečně vyhrát a druhý dovést alespoň k remíze. Rozhodnutí představenstva klubu oznámil hráčům ve středu sportovní ředitel Slovanu Liberec Jan Nezmar.

"Naše situace není dobrá a my z ní musíme vyvodit osobní důsledky," uvedl Nezmar na klubovém webu. "Chci tím říct, že pokud nezískáme zmíněné čtyři body, tak by měla na stole ležet nejen otázka skladby realizačního týmu a výkonnosti některých hráčů, ale i moje rezignace. To je ale můj osobní názor, nikoli rozhodnutí představenstva, které schválilo výši pokuty," prohlásil Nezmar.

Čtvrtý celek minulého ročníku v dosavadních čtrnácti kolech této sezóny zvítězil jen ve dvou zápasech a v tabulce je se čtrnácti body čtrnáctý s jednobodovým náskokem na předposlední Brno.

jsv, ČTK, Sport.cz

Kolik bodů získají Liberečtí ve zbývajících dvou podzimních zápasech Synot ligy?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..