Rubriky:

1. liga

Duel rivalů rozhodne o titulu, naváže i na parádní góly ze vzájemných duelů?

8. května 2015 12:33 - Praha

Do konce budou zbývat ještě tři kola, přesto již sobotní řež na Letné může zásadním způsobem rozhodnout o mistrovském titulu. Ligová fotbalová asociace (LFA) proto logicky utkání Sparty s Plzní označila jako další Duel rivalů. Viktoria vede tabulku o tři body a vzájemný zápas na podzim zvládla 2:0. Zápas Plzeň - Sparta se hraje v sobotu od 19:15, přímý přenos vysílá ČT Sport, on-line reportáž na Sport.cz.

synotliga.cz

Sparta má se 14 inkasovanými góly nejlepší obranu ligy, Plzeň zase s 59 brankami nejlepší útok. V sobotu se čeká nejspíš velká taktická bitva, kterou může rozhodnout třeba jediný gól. Fanoušci však samozřejmě doufají, že ve vyprodaném duelu budou znovu k vidění branky, které rozšíří sbírku parádních tref ze vzájemných duelů.

Jen si připomeňme góly Kweukeho, Bonyho, Lafaty či Kadeřábka na straně Sparty, Bakoše, Jiráčka, Horvátha nebo Pilaře na straně Plzně.

Žádnou přestřelku však přece jen asi raději nečekejme. Poslední dvě vzájemná ligová utkání na Spartě skončila výhrou Pražanů 1:0. A v posledních pěti vzájemných ligových zápasech padlo jen pět branek.

„Pravděpodobně by nám mohla vyhovovat i remíza, ale já vím, že do zápasu půjdeme s cílem vyhrát. Chceme náskok na Spartu ještě zvýšit!" ujišťuje odhodlaně plzeňský asistent trenéra a hráčská legenda Pavel Horváth.

„Dokud šance na titul žije, tak chceme vyhrát," reaguje sparťanský trenér Zdeněk Ščasný.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..